SUBARU XV e-BOXER

Dokonalá rovnováha medzi úspornosťou systému e-BOXER 
a výkonom vozidiel SUBARU

Úspora bez kompromisov. Nový model SUBARU XV spája to najlepšie z oboch svetov
s prispôsobenou pohonnou jednotkou SUBARU e-BOXER. Toto SUV dokáže zvládnuť aj tie najťažšie terény. Vychádza z modelu SUBARU XV – z jeho všestranného výkonu a schopnosti dostať sa kamkoľvek.

Jedinečná úroveň ochrany  a bezpečnosti

Náš prispôsobený motor e-BOXER teraz poháňa SUBARU XV. Efektívne bezpečnostné prvky mu pomohli dosiahnuť najvyššie skóre, aké bolo doteraz udelené v sérii testov, takže si model SUBARU XV zaslúžil titul najbezpečnejšieho automobilu v Japonsku*.

Dobrodružstvo s minimálnym dopadom na životné prostredie

Batožinový priestor zostáva rovnako veľkorysý aj po integrácii 118-voltového akumulátora v spojení s 2.0-litrovým kultovým motorom s priamym vstrekovaním. Elektromotor má výkon 16,7 koní. Zabezpečuje dynamickú jazdu a pritom zachováva minimálny dopad na životné prostredie.

Trúfnite si na každý terén

Skvelé schopnosti systému S-AWD a pokročilé vlastnosti systému X-MODE dodávajú modelu  SUBARU XV výnimočnú ovládateľnosť a flexibilitu. Keď si to podmienky vyžadujú, SUBARU XV je dostatočne odolné, aby ich zvládlo.

* Ocenenie bezpečnosti – detail

* 2016-2017 Grand Prix Award for earning the highest safety score ever in the Japan New Car Assessment Program (JNCAP) crash safety evaluation test conducted by the Ministry of Land, Infrastructure, Transport and Tourism (MLIT) and the National Agency for Automotive Safety and Victim’s Aid (NASVA).