FORESTER

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť!

 • od 32 990 €
  Cena
 • 6.7*lit./100 km
  Spotreba paliva
 • AWD
  Symetrický pohon všetkých kolies
 • 5počet osôb
  Kapacita sedadiel
*Podľa nariadenia ECE R101-01..

Vydajte sa kamkoľvek. Zoberte všetkých.

Forester ponúka komfort, bezpečnosť a všestrannosť. Bude vám oporou pri každodenných nástrahách – a dodá vám odvahu vydať sa za novými dobrodružstvami. Pevná, kompaktná karoséria dáva modelu Forester vynikajúce manévrovacie schopnosti, a pritom je vnútri priestranná a komfortná. Šoférovať môžete s pocitom pokoja, lebo viete, že si cestu rovnako užívajú všetci na palube.

Ponuka modelov a prvky výbavy

Pripravený na čokoľvek

Prijmite nové výzvy. Objavte úžasný svet tam vonku. Robte všetko, po čom ste vždy túžili. S modelom Forester je to jednoduché. Jeho nezameniteľný dizajn priam podnecuje túžbu po dobrodružstve. Ostré, no pritom robustné tvary modelu Forester vyžarujú sebaistotu a zdatnosť, čo zodpovedá ľahkosti, s akou zvládne všetky vaše outdoorové dobrodružstvá. Cestujúci si pritom môžu užívať pohodlie a bezpečie.

Technológie

Kľúčové technológie Subaru

S vozidlami Subaru sa už neodmysliteľne spájajú naše kľúčové technológie. Vďaka nim si môžu vodiči vo vozidlách Subaru vychutnať pocit, aký inde nenájdu. Tieto kľúčové technológie umožňujú vozidlám Subaru dosahovať tradične vysoký štandard, pokiaľ ide o výkon, komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť. Zároveň prispievajú k pôžitku z jazdy a pocitu bezpečia pre všetkých cestujúcich.

SUBARU e-BOXER

Nová pohonná sústava Subaru

Nová generácia systému SUBARU e-BOXER využíva kombináciu spaľovacieho motora SUBARU BOXER s elektromotorom. Vďaka tomu môžete jazdiť športovo, a pritom si užívať tichý, komfortný interiér bez nežiaduceho hluku a vibrácií, a to aj na nerovných cestách.

Bezpečnosť

Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru

Keď vám vaše auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady “človek na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež prostredníctvom jedinečných technológií, ako sú globálna platforma Subaru a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou absolútne beznehodovej budúcnosti.