SUBARU OUTBACK

Výnimočná odolnosť

Rafinovanosť a elegancia

ŽITE S ISTOTOU. ŽITE TERAZ.

Hovorí sa, že život je zbierka momentov. Preto vám model Outback bude robiť spoločnosť v každom okamihu vášho života a postará sa, aby ste si každý jeden vychutnali naplno. Vrhnite sa do dobrodružstiev a sebavedome naplňte svoje cestovateľské túžby. Štýlový model Outback je stelesnením schopnosti ísť kamkoľvek, všestrannosti obohacujúcej každý životný štýl a bezpečnosti, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. To všetko vám pomôže dostať sa do cieľa v pohodlí a s pokojom v duši.

VÝZVA JE TO PRAVÉ DOBRODRUŽSTVO.

SUBARU OUTBACK

Výzva je to pravé dobrodružstvo

Outback

Outback 2.5i EyeSight

Benzín, Lineartronic

Viac

Outback 2.5i-S EyeSight

Benzín, Lineartronic

Viac

Tungsten Metallic


Ponuka modelov a prvky výbavy

Výnimočné jazdné vlastnosti. Rafinovaná elegancia.

Vycibrený a prepracovaný dizajn modelu OUTBACK stelesňuje jeho precízne vyladené jazdné vlastnosti a pohodlie, zatiaľ čo jeho robustný a drsný vzhľad dáva jasne, že sa dostane všade, kam len budete chcieť. Výsledkom je jedinečná dôvera v to, že zvládnete všetky vrtochy počasia, stavy vozoviek a dostanete sa do cieľa bezpečne a štýlovo bez ohľadu na to, čo vás na vašej ceste čaká.

Technológie

Výzvou je dobrodružstvo.

V modeli Outback bude pred vami len málo prekážok. Symetrický pohon všetkých kolies zaisťuje vynikajúcu trakciu na snehu, v daždi alebo na nespevnených cestách. Systém X-MODE spolu so systémom riadenia zjazdu z kopca vám pomôžu prekonať náročnejšie jazdné situácie s väčšou istotou a rozvahou.

Bezpečnosť

Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru

Keď vám vaše auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady „človek na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež jedinečných technológií, ako sú globálna platforma Subaru a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou budúcnosti bez nehôd.