SUBARU XV

Nechajte sa viesť srdcom

 • od 29 990 €
  Cena
 • 6.9*1lit./100 km
  Spotreba paliva
 • AWD
  Symetrický pohon všetkých kolies
 • 5Osôb
  Kapacita sedadiel
*1 Podľa nariadenia ECE R101-01.

Nechajte sa viesť srdcom

SUBARU XV vás bude inšpirovať k tomu, aby ste si užívali život, po akom túžite. Nechajte sa nadchnúť jeho štýlovým mestským dizajnom, z ktorého vyžaruje odolnosť spojená s novými schopnosťami. Či sa chystáte vyraziť si večer do mesta alebo na neplánovaný víkendový výlet, SUBARU XV vás podporí vo všetkom, čo radi robíte, so všetkou eleganciou a komfortom. Každý deň predsa môže byť príjemným dobrodružstvom.

Lagoon Blue Pearl


Galéria interiéru

Ponuka modelov a prvky výbavy

Všimnete si to na prvý pohľad. SUBARU XV, ponúkajúce vzrušujúcu zmes krásneho dizajnu a funkčnosti, je za každú zábavu – presne ako vy. Môžete ísť surfovať. Zdolávať horské chodníky – na bicykli alebo pešo. Môžete prežiť víkend na chate. Alebo ostať v meste a objavovať jeho skryté skvosty. Pri tom všetkom môžete zažiť veci, na ktoré nikdy nezabudnete.

Výkon

Kľúčové technológie Subaru

S vozidlami Subaru sa už neodmysliteľne spájajú naše kľúčové technológie. Vďaka nim si môžu vodiči vo vozidlách Subaru vychutnať pocit, aký inde nenájdu. Tieto kľúčové technológie umožňujú vozidlám Subaru dosahovať tradične vysoký štandard, pokiaľ ide o výkon, komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť. Zároveň prispievajú k pôžitku z jazdy a k pocitu istoty a bezpečia pre všetkých cestujúcich.

SUBARU e-BOXER

Nový systém pohonných jednotiek Subaru

Nová generácia e-BOXER SUBARU kombinuje motor SUBARU BOXER s elektrickým motorom, ktorý vám poskytne tak športovú jazdu, ako aj tichú a pohodlnú jazdu bez nežiadúcich zvukov a vibrácií, a to aj na nerovných cestách.

Bezpečnosť

Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru

Keď vám auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady “ľudia na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež jedinečných technológií, ako sú globálna platforma a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou absolútne beznehodovej budúcnosti.

SUBARU XV